Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Jak mi pomóc

Od grudnia 2011 roku jestem podopiecznym Fundacja Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak. Jeśli chciałbyś mi pomóc uzbierać pieniądze na kosztowne turnusy rehabilitacyjne, możesz przekazać pieniążki na subkonto założone w Fundacji. Tak przekazane pieniądze zostaną w całości przeznaczone na moje leczenie. Pomóc możesz mi również ofiarując dla mnie jeden procent  podatku. To dzięki Twojej pomocy będę mógł skuteczne walczyć ze swoją niepełnosprawnością. Wszystkim darczyńcą z całego serca serdecznie  dziękuję za okazywaną pomoc i wsparcie.

O Fundacji

Fundacja Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak ma na celu pomoc żywieniową, materialną, edukacyjną, medyczną, prawną dla dzieci i młodzieży, oraz w sporadycznych przypadkach dla dorosłych. Fundacja realizuje ten cel poprzez objęcie wspomnianą ochroną dzieci i młodzież, które w swoim środowisku rodzinnym i społecznym nie znajdują należytego oparcia i zrozumienia, a ponadto dotknięte są przemocą, problemem alkoholowym w rodzinie, trudną sytuacją materialną, chorobą oraz instatnymi przyczynami. Fundacja Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak od 2004 roku posiada status Organizacji Pożytku Publicznego. Dlatego też, zgodnie z Ustawą z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy z Państwa może przekazać naszej Fundacji 1% podatku dochodowego należnego fiskusowi w danym roku podatkowym.

Liczy się każda złotówka

DAROWIZNY/WPŁATY NA KONTO BANKOWE

Konto bankowe: Bank Pekao S.A. o/Brzozów
Nr konta: 83 1240 2324 1111 0000 3323 0456

Tytułem: DLA SŁAWOMIRA KONIECZKO


Fundacja Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak

ul. Kościuszki 23
36-200 Brzozów

woj. podkarpackie

Możesz, także przekazać mi 1% swojego podatku na subkonto założone w Fundacji Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Pisać o tym, to już pomoc…

Jeśli nie możesz pomóc bezpośrednio, a prowadzisz blog lub stronę www, zamieść krótką informację o moim apelu, link tekstowy lub grafikę do apelu na swojej stronie, miło będzie jak poinformujesz mnie o tym. Dziękuję

kliknij tutaj i Pobierz grafikę do zamieszczenia na Nasza Klasa lub Facebook

 

 

 

 

 

 

 

kod html  do umieszczenia mojej ulotki na stronę internetowej:

<p style=”text-align: left;” align=”center”><strong>podaruj 1% podatku</strong></p>
<a href=”https://naforum.zapodaj.net/8d7f121a95ed.jpg.html”><img src=”https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8d7f121a95ed.jpg” alt=”hosting” /></a>